استانبول کارت چیست و به چه دردی می خورد؟

استانبول کارت یک کارت هوشمند است که با آن می توانید به راحتی و ارزان تر در استانبول از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید. بطوریکه هزینه سفر شما به بیش از ۴۰ درصد کاهش می یابد. استانبول شهری است که باید در خیابانهای آن بچرخید و لذت ببرید و اگر بخواهید با تاکسی از منطقه ای به منطقه ای دیگر بروید باید هزینه گزافی بکنید چراکه نرخ کرایه تاکسی ها در استانبول بسیار بالاست. به همین دلیل شما می توانید از تراموا، اتوبوس، مترو و کشتی استفاده کنید که برای استفاده از این وسایل حمل و نقل عمومی باید استانبول کارت داشته باشید و هزینه خود را به ۲٫۳ لیر بابت هر سفر کاهش دهید.

طریقه تهیه استانبول کارت

این کارت هوشمند را میتوانید از ایستگاههای مترو و اتوبوس در سطح شهر و حتی از بعضی از دکه ها تهیه کنید و قیمت این کارت ۱۰ لیر می باشد.

طریقه شارژ استانبول کارت

دستگاههای شارژ استانبول کارت
دستگاههای شارژ استانبول کارت
دستگاه های BiletMatic در جوار کلیه ایستگاه های مترو و اتوبوس قرار دارد که با قرار دادن کارت خود بروی آن و دادن سکه و یا اسکناس به اندازه ای که نیازتان است کارت خود را شارژ میکنید. توجه : سکه و اسکناسهای قابل دریافت ۵ – ۱۰ و ۲۰ لیری می باشد.

آژانس مسافرتی ابروباد

اولین برگزار کننده تور اقساطی به سراسر دنیا همراه با برترین خدمات گردشگری تلفن : ۰۲۱۸۸۰۰۲۴۰۰ آدرس : تهران ، یوسف آباد ، خیابان جهان آرا ۳۳ ، نبش اتوبان کردستان ، برج شهاب ، طبقه دوم ، واحد ۳
  • * ثبت نام در باشگاه مشتریان اقساطی > اینجا < کلیک نمائید *
دسترسی آسان به سایت ؛ کانال تلگرام : abrobadgasht <– Click Here@ صفحه اینستاگرام : abrobadgasht <– Click Here

نظر

حمید رسالتی
۱۳۹۷-۰۶-۲۸
بسیار مطلب جامع و مفیدی بود... ممنون از مطالب مفیدتون

پاسخی بگذارید