با فراری ورلد ابوظبی آشنا شویم

فراری ورلد ابوظبی و تجربه سرعتی باور نکردنی در این مجموعه. امارات گرچه کشور بسیار کوچکی بشمار می رود ولی نهایت استفاده از درآمد نفتی خود را کرده است و بصورت متداوم در حال ایجاد مکانهای گردشگری منحصر به فرد برای کشور خود می باشد که سالانه سیل عظیمی از ارز به داخل این کشور سرازیر می شود.

ویدیویی زیبا از فراری ورلد ابوظبی

 

ابوظبی فاصله چندانی با دبی ندارد بطوری که اغلب مردم ابوظبی را جزء دبی می دانند. اگر قصد سفر به دبی را دارید، دیدن مجموعه فراری ورلد دبی را از دست ندهید چراکه در این مجموعه می توانید سوار بر فراری مورد علاقه خود شوید و با نهایت سرعت در پیست این مجموعه بتازید.

علاوه بر این در این مجموعه ترن هوایی وجود دارد که با سرعت بسیار بالایی به حرکت در می آید، امتحان کردن این ترن هوایی نیز خالی از لطف نیست.

بخش های مختلف فراری ورلد

 1. ترن هوایی Formula Rossa
  سریع ترین ترن هوایی دنیاست که تنها در ۴٫۹ ثانیه بعد به ۲۴۰ کیلومتر بر ساعت می رساند. کل مسیر ترن ۲٫۷ کیلومتر است که کلا ۱ دقیقه ۳۰ ثانیه زمان می برد.
 2. ترن هوایی Fiorano GT
  ترن هوایی دیگریست که سرعتش از فرمول روسا کمتر است اما هیجان آن از فرمول رسا چیزی کم ندارد چراکه پر از پیچ و خم های هیجان انگیز است. سرعت این ترن ۹۵ کیلومتر بر ساعت می باشد.
 3. ترن هوایی Flying Aces
  سرعت این ترن هوایی ۱۲۰ کیلومتر بر ساعت می باشد و ارتفاع آن در نقاطی از ترن به ۶۳ متر هم می رسد. هیجان عبور از حلقه این ترن هوایی بسیار جالب و وصف نشدنی است
 4. آکادمی کاترینگ
  مسیر حرکت ۲۹۰ متر می باشد، جهت استفاده و ثبت نام در کاترینگ فراری ورلد باید صبح زود در آنجا حاضر شوید.
 5. ترن Turbo Track
  این ترن هیجان انگیزترین ترن فراری ورلد محسوب می شود چراکه مسیر این ترن کاملا عمودیست و با سرعت ۱۰۲ کیلومتر بر ساعت شمارا به ارتفاع ۶۰ متری می برد و بعد از چند ثانیه با سرعتی بیشتر به زمین بر میگردد.

از قسمت های مختلف دیگر فراری ورلد مجموعه بازیهای کامپیوتری، شبیه سازی فراری، فراری سواری، پارک بازی کودکان، رستورانها، مراکز خرید، سینما، گالری فراری و تور کارخانه فراری می توان نام برد.

هزینه ورودی فراری ورلد :

 • بزرگسال ۲۹۵ درهم امارات
 • کودکان ۲۳۰ درهم امارات

طریقه رفتن به فراری ورلد از دبی :

 • با اسفاده از بزرگراه ۱۱ جاده شیخ زاید به سمت ابوظبی رفته و از خروجی یاس استفاده کنید و سپس از تابلوهای فراری ورلد استفاده نمائید.

آدرس :


آژانس مسافرتی ابروباد

اولین برگزار کننده تور اقساطی به سراسر دنیا همراه با برترین خدمات گردشگری

تلفن : ۰۲۱۸۸۰۰۲۴۰۰
آدرس : تهران ، یوسف آباد ، خیابان جهان آرا ۳۳ ، نبش اتوبان کردستان ، برج شهاب ، طبقه دوم ، واحد ۳

 • * ثبت نام در باشگاه مشتریان اقساطی > اینجا < کلیک نمائید *

دسترسی آسان به سایت ؛

کانال تلگرام : abrobadgasht@ <– Click Here
صفحه اینستاگرام : abrobadgasht <– Click Here

نظر

پاسخی بگذارید