مسکو بزرگترین شهر اروپا

مسکو شهری خیره کننده در روسیه پهناور

در هر سال، در هر فصل، در هر ماه و روز و هر ساعتی که به مسکو بروید سرشار از گردشگرانی است که محو دیدن این شهر زیبا شده اند. این شهر در غرب روسیه واقع شده است و اگر درباره مسکو بخواهیم بنویسیم شاید ماهها و سالها مطلب وجود داشته باشد که این شهر را از نظر تاریخ، فرهنگ، مکانهای گردشگری و … توصیف کنیم. ما در این مطلب به بخشهای مهم مسکو پرداخته ایم و به اختصار توضیح داده ایم.

بازهم مثل همیشه یک ویدیو فوق العاده ولی اینبار از مسکو را قبل از خواند توضیحات مشاهده کنید؛

در ادامه به برخی از جاذبه های گردشگری مسکو می پردازیم.

 • کاخ کرملین

Moscow Kremlin
Moscow Kremlin

قلعه قدرت سیاسی روسیه به حساب می آید و مرکز کلیسای ارتدکس این کشور، کرملین نه تنها قلب مسکو بلکه قلب روسیه محسوب می شود. در این کاخ تزارهای خودکامه، دیکتاتورهای کمونیست و روسای جمهور دیروز و امروز بهترین و بدترین تصمیمات را برای روسیه گرفته اند. این کاخ در قسمت شمالی رودخانه مسکو با دیوارهای بلند با طول ۲٫۲۵ کیلومتر و در قسمت جنوب غربی میدان سرخ واقع شده است. برای دیدن از این کاخ شما باید ورودی پرداخت کنید و این بلیط به شما اجازه بازدید از کلیه قسمتهای داخلی کاخ را میدهد.

 • میدان سرخ

Moscow's Red Square
Moscow’s Red Square

بعد از دیدن کاخ کرملین از قسمت شمال شرقی کرملین خارج شوید و ۲۰۰ تا ۳۰۰ متر جلوتر میدان سرخ مسکو را میتوانید مشاهده کنید. ساختمانی با مساحت ۴۰۰*۱۵۰ متر که در انتهای جنوبی آن کلیسای سنت باسیل هم قابل مشاهده است. این میدان بعد از کاخ کرملین در قرن ۱۲ میلادی ساخته شد.

 • تئاتر بولشوی

Bolshoi Theatre
Bolshoi Theatre

اگر اهل تئاتر و نمایش های هنری هستید اینجارو از دست ندهید. سالنی پرشکوه برای ساختن شبی زیبا در مسکو برای شما فراهم است. اجراهایی مثل رقص باله، اپرا، نمایش و کارهای هنری متنوعی را در این مجموعه میتوانید مشاهده کنید. این مکان رو صرفا برای اهالی هنر قرار دادم که در سفر به مسکو فراموش نکنند. این مجموعه بعد از شکست اتحادیه جماهیر شوروی دچار تذلذلهای مالی فراوانی شد ولی پس از چند وقت شکوه خود را بدست آورد.

 • پارک گورکی

Moscow Gorky Park
Moscow Gorky Park

اصلی ترین و بزرگترین پارک درمسکو پارک گورکی می باشد که برای گذراندن اوغات فراغت مکان بسیار مناسبی است که تفریحات آن شامل : دوچرخه سواری، والیبال ساحلی، تنیس، پینگ پونگ، اسکیت اجاره ای و در زمستان دریاچه یخ میزند و تفریحات روی یخ رواج دارد. همچنین بوفه هایی با خوراکیهای بسیار خوشمزه روسی منتظر شما هستند در این پارک.

در ادامه به چند کلیسا و موزه و ساختمانهای معروف دیگر این شهر می پردازیم؛

 

 • رستوران و مارکت های معروف مسکو

رستورانهای زیر برترین رستورانهای مسکو محسوب می شوند که از لحاظ قیمت هم بسیار مناسب هستند. در صورت نیاز روی هر رستوران کلیک کنید نقشه آن نمایش داده می شود.

 1. مارکت
 2. بین المللی
 3. بین المللی 
 4. گرجستانی
 5. گرجستانی
 6. گرجستانی
 7. اسکاندیناوی
 8. روسی
 9. گرجستانی
 10. فرانسوی

آژانس مسافرتی ابروباد

اولین برگزار کننده تور اقساطی به سراسر دنیا همراه با برترین خدمات گردشگری

تلفن : ۰۲۱۸۸۰۰۲۴۰۰
آدرس : تهران ، یوسف آباد ، خیابان جهان آرا ۳۳ ، نبش اتوبان کردستان ، برج شهاب ، طبقه دوم ، واحد ۳

 • * ثبت نام در باشگاه مشتریان اقساطی > اینجا < کلیک نمائید *

دسترسی آسان به سایت ؛

کانال تلگرام : abrobadgasht@ <– Click Here
صفحه اینستاگرام : abrobadgasht <– Click Here

نظر

پاسخی بگذارید